MACHÁČKOVÁ  Magdaléna  IČ:60581581

E-SHOP - MO; VO - objednávky mailem
E-SHOP - MO; VO - objednávky mailem > 51000,13.1.01 Beruška vymalovánka a vystřihována, zároveň dětský držák s rukojetí pro dětská pítka TP krabiček

51000,13.1.01 Beruška vymalovánka a vystřihována, zároveň dětský držák s rukojetí pro dětská pítka TP krabiček

Papírová předloha pro vykreslení a vystřižení dětských nosičů nápojových pítek na A3/2ks, vč. návodu na seskládání a vytvarování. Pojme pítka obsahem 200/250ml. K Beruše je přidán jeden základní pás držáku k libovolnému vykreslení dle vlastní fantazie. Jako první vytvořte Berušku, tu těsně obstřihněte a zastřihněte tak, aby zbyl neporušen druhý držáka k vykreslení vč. návodu.
Nechte děti vykreslit dle barevné předlohy vlastní nosiče/držáky z vymalovánek a dle stáří a umu dětí nechte i samostatně vystřihnout, (což je většinou nesnadný úkol) případně dbejte na odborný dohled nebo přímou pomoc. Radost z vlastní tvorby bude i zároveň odměnou s výrobkem, který poslouží jako nosič pítek. Pokud děti vytrhnou lepítka-spoje, je možné z náhradních si je nalepit nové, (nebo pod dozorem si poradíte i vložením např. velké Koh-i-noor patentky).
Doporučujeme dle zvážení i obliby zakoupit omyvatelný plastový držák s rukojetí Art. 53000,13 Drží velmi dobře tvar, je trvanlivý v materiále, složitelný a opět rozložitelný a tím skvělý pro cestování, úsporné skladování atd. Držák zamezuje úniku tekutin z TPkrabiček přes slámku po otevření, kdy obvykle mohou prsty tlakem po větším stisku vypudit část obsahu nápoje. Nosič má pítka vloženy do obtažného pásu držáku a tento si děti berou za úchyt rukojeti a bezpečně tak manipulují s nápojem. Zpříjemňuje sebeobsluhu a navíc si je děti mohou sami vytvořit, vymalovat a vystřihnout. Je pro radost i užitek. Podporujeme u dětí rozvoj v grafomotorice, ve vnímání prostoru, rozvoj zrakového vnímání i vlastních schopností a dovednosti, aj.
Přejeme hezkou zábavu i příjemnou sebeobsluhu a radost z vlastní tvorby dětí.(MO ceny jsou uvedeny bez přepravného)


(id:8594186920037)
43,60 CZK
cena bez DPH 36,03 CZK
dostupnost: 3 dny

TOPlist